Kurtki narciarskie

Funkcjonalne i modne kurtki narciarskie

Damskie kurtki narciarskie w sklepie Outhorn zapewnią ci wiele godzin zjazdów i wypoczynku w górach, bez obaw o przeziębienie, wyziębienie organizmu czy różnego rodzaju dyskomfort. Nasze produkty założysz zarówno na stok, ciesząc się niezapomnianym czasem na nartach lub na snowboardzie, oraz do wielu innych zimowych aktywności, w czasie których najważniejsze jest zapewnienie ciepła i ochrona przed wilgocią. Kurtki damskie narciarskie w naszej ofercie to gwarancja doskonałego wyglądu, podkreślenia twojego świetnego stylu oraz zapewnienie sobie wygody. Tylko najlepsza odzież sportowa pomoże ci rozwijać twoje pasje i przyjemnie spędzać czas z bliskimi lub ze znajomymi.

Kurtka narciarska damska do wszelkich sportów zimowych

Damskie kurtki narciarskie Outhorn są dedykowane na stok – niezależnie od tego, czy dopiero uczysz się jeździć na nartach czy masz za sobą wiele wypraw do Alp, nasz produkt zapewni świetną ochronę przed mrozem i śniegiem, którego na stokach nie brakuje. Damska kurtka narciarska charakteryzuje się odmiennymi parametrami funkcjonalnymi, które zawsze należy dostosować do swoich oczekiwań.

System wentylacji jest zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić lepsze odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu cieplnego. Fanki długich zjazdów docenią z pewnością pas śnieżny, który zabezpiecza przed przedostaniem się go do głębszych warstw odzieży np. w czasie upadku. Kurtki snowboardowe damskie muszą posiadać zabezpieczenie przed wilgocią – pod postacią laminowanych zamków oraz klejonych szwów, które są zazwyczaj newralgicznymi punktami w odzieży sportowej. Ważna jest ponadto membrana chroniąca przed wiatrem i wchłanianiem wilgoci – w tym przypadku im wyższy parametr, tym lepsza ochrona.

Bardzo praktyczny jest także kaptur, który może być odpinany lub zintegrowany – pozwala on na dodatkową ochronę głowy, szczególnie jeśli nosimy damską kurtkę snowboardową również poza stokiem. Wybierając idealny model, zwróćmy także uwagę na podszycie, które odpowiada m.in. za poziom ciepła. Wybrane produkty posiadają siatkę oddychającą (MESH), a inne poliester bądź mikropolar. Damskie kurtki snowboardowe oraz narciarskie wyróżniają się obecnością membrany oraz parametrami odpowiadającymi za wodoodporność oraz oddychalność. Powinniśmy zawsze dopasowywać je do planowanych warunków atmosferycznych oraz trudności i długości zjazdów. Najbardziej zaawansowane modele będą niezastąpione w wysokich partiach gór na najbardziej ryzykownych zjazdach.

Kurtka snowboardowa damska i inna odzież na stok

Pakując się na udany wyjazd na stok, musimy poza kurtką damską zabrać inne elementy odzieży, które zadbają o nasz komfort i zdrowie. Podstawą jest bielizna termoaktywna damska oraz ciepły i dopasowany polar lub bluza damska, stanowiące idealną drugą warstwę odzieży. Na spód niezastąpione będą spodnie narciarskie damskie, tworzące razem z kurtką najlepszy zestaw na zimowe wyjazdy w plener.

Szukasz modnej i funkcjonalnej kurtki narciarskiej damskiej, którą założysz na stok i inne aktywności zimowe? Sprawdź naszą ofertę! Z pewnością znajdziesz w niej coś modnego i niebanalnego, co podkreśli twój styl i pasję do sportów zimowych.
Filtry
Rozmiar
Kolory
Krój
Przeznaczenie
Cechy produktu
129PLN 370PLN