Tell Us Your Story

Outhorn to ludzie. Stawiamy na pierwszym miejscu człowieka, jego historię i osobowość. Właśnie dlatego powstała Kampania Outhron x SEXEDPL Tell Us Your Story. Jej celem jest udowodnienie, że każdy z nas może spełniać marzenia i stawiać czoła wyzwaniom. Spośród wszystkich zgłoszeń wraz z Fundacją SEXEDPL wybraliśmy 2 osoby, które staną się częścią kampanii Outhron.

Wyruszyliśmy w odległą podróż do Patagonii. Miejsce sesji nie jest przypadkowe. Jest ono metaforą drogi i wyzwań, przed którymi stajemy. Będąc na drugim końcu świata, zmierzyliśmy się z zimową aurą i dziką naturą.

ODWAGA, by pokonywać własne granice, by podjąć wysiłek odnalezienia siebie w nowym otoczeniu i środowisku, by spełniać marzenia, ale również angażować się w pomoc innym. Stawianie czoła wyzwaniom było tym, co łączy Wasze wyjątkowe historie. Wszystkie były inspirujące i pokazały, że każdy z nas ma do opowiedzenia swoją własną.

Poznajcie kampanię Tell Us Your Story!

Przedstawiamy Wam Van Nga Mai oraz Marcina Jacha. To oni wyruszyli z nami do Patagonii, gdzie otoczeni dziewiczą naturą, w chłodzie argentyńskiej zimy rozmawialiśmy, poznawaliśmy się i razem tworzyliśmy fantastyczne obrazy. W tym miejscu usłyszeliśmy niesamowite historie i wspólnie udowodniliśmy, że każdy może spełniać swoje małe oraz wielkie marzenia.

Van Nga Mai

Oto Van Nga Mai. Pochodzi z Wietnamu, natomiast od kilku lat mieszka w Polsce. To ona stała się dla nas źródłem inspiracji, pokazując, jak ważne jest bycie sobą i szacunek do tego, kim się jest. Historia Van to przykład tego, jak zaakceptować siebie – bez względu na kolor skóry czy pochodzenie.

Przekonała nas, że tak naprawdę od nas samych zależy nasza przyszłość oraz to, jaką drogę obierzemy, by spełniać swoje marzenia. Van zakończyła swoje zgłoszenie słowami bądź sobą, a my dodamy do tego i pamiętaj, że każdy z nas jest wyjątkowy!

Kolekcja dla niej

Marcin Jach

Drugim bohaterem kampanii Tell Us Your Story jest Marcin. Jego historia to przykład, jak łączyć realizację marzeń z angażowaniem się w pomoc innym oraz podążaniem za swoimi pasjami nawet na koniec świata.

Marcin opowiedział nam o tym, jak sprzątał plaże dla lokalnych społeczności, uczył dzieci, czy pomagał w budowie ekologicznej elektrowni, by poprawić komfort życia innych. Tym, co najbardziej zainspirowało nas w tej historii, była godna podziwu odwaga. Marcin pewnym krokiem szedł swoją drogą, angażował się, uwierzył w siebie. To niezwykle piękna inicjatywna i ogromnie ważna rola bycia wsparciem dla drugiego człowieka.

Kolekcja dla niego
Akcesoria

Klub SMS

Nowości i promocje w Outhorn zawsze w zasięgu ręki

Zapisz się