Lifestyle

Set do ćwiczeń & baza outfitu na co dzień – poznaj linię FIND YOUR BALANCE od Outhorn

Dodano:15-03-2023
Kategorie:Journal | Lifestyle

Jeden komplet, ale wiele zastosowań? W Twojej garderobie kapsułowej nie może zabraknąć produktów z nowej kolekcji FIND YOUR BALANCE. Znajdziesz w niej nie tylko strój sportowy do ćwiczeń damski lub męski, ale też bazę outfitów na wiosnę! Co to znaczy? Odpowiedź czeka na Ciebie w naszym artykule.

To był przełomowy rok – jak wyglądał 2022 w Outhorn?

Dodano:02-02-2023
Kategorie:Journal | Lifestyle

Kreatywność, dążenie do wyznaczonych celów i nieszablonowe pomysły przyczyniły się do tego, że w 2022 roku w Outhorn działo się naprawdę sporo. Chęć stałego rozwoju i przygotowywania dla Was lifestylowego sklepu oraz wyjątkowego miejsca w Internecie, pozwoliły nam zrealizować niezwykłe kampanie, otworzyć nowoczesne sklepy stacjonarne czy wprowadzić aplikację mobilną. To jednak nie wszystko. Zobacz nasze podsumowanie.

Relacja z otwarcia sklepu stacjonarnego Outhorn w krakowskiej Bonarce

Dodano:21-11-2022
Kategorie:Journal | Lifestyle

To był niesamowity dzień i dużo się działo. Sprawdź, jak wyglądał event, który zorganizowaliśmy z okazji otwarcia nowego sklepu stacjonarnego w Krakowie!

Flagowy sklep Outhorn w Warszawie – zobacz, co robiliśmy podczas otwarcia!

Dodano:10-11-2022
Kategorie:Journal | Lifestyle

Jesteśmy polskim brandem, który projektuje i szyje ubrania oraz dodatki z najwygodniejszych materiałów. Stawiamy na proste, uniwersalne kroje i stale się rozwijamy. Wspólnie z Wami tworzymy #OuthornCommunity – przestrzeń pełną pasji oraz zaangażowania. W 2022 roku rozpoczęliśmy również sprzedaż stacjonarną. Pokażemy Ci, co robiliśmy podczas naszych pierwszych dni w Westfield Arkadia w Warszawie.

Klub SMS

Nowości i promocje w Outhorn zawsze w zasięgu ręki

Zapisz się