Odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy w sklepie internetowym


Jeśli chcesz skorzystać z przysługującego Ci prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży towaru, prześlij do nas w wybranej przez Ciebie formie (przykładowo: wiadomości e-mail lub listem poleconym) oświadczenie o odstąpieniu - możesz skorzystać ze wzoru formularza zamieszczonego na dole strony lub przesłanego w potwierdzeniu złożonego zamowienia, jak również z poniższej instrukcji "krok po kroku".

Instrukcja dla klientów posiadających Konto użytkownika

KROK 1.
Zaloguj się na outhorn.com podając swój login i hasło. Następnie w prawym górnym rogu strony kliknij w "Panel użytkownika".

KROK 2.

W menu po lewej stronie kliknij w zakładkę "ZGŁOSZENIA", a następnie w "Odstąp od umowy". Pojawi się Twoje zamówienie. Kliknij przycisk "SZCZEGÓŁY", a następnie "ODSTĘPUJĘ OD UMOWY".

KROK 3.

Pojawi się formularz, w którym musisz zaznaczyć produkt, który chcesz zwrócić oraz wpisać ilość sztuk.

KROK 4.

W kolejnym polu wpisz dlaczego chcesz dokonać zwrotu zakupionego towaru.

KROK 5.

Wpisz swój numer konta bankowego.

KROK 6.

Wyślij swoje zgłoszenie klikając przycisk "WYŚLIJ ZGŁOSZENIE".

Instrukcja dla klientów posiadających Konto użytkownika

Wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] - w tytule wpisz „Odstąpienie od umowy, zamówienie nr…:”, zaś w samej treści podaj swoje imię i nazwisko, numer zamówienia wraz z informacją, jaki konkretny Towar chcesz odesłać oraz numer rachunku bankowego, na który wykonamy zwrot środków po rozliczeniu zgłoszenia.Finalizacja zgłoszenia

(jednakowa w obu powyższych przypadkach)


KROK 1.

Poczekaj na e-mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. W treści wiadomości znajdziesz niezbędny numer odstąpienia zakupionego towaru (zapisz go na adresowanej paczce) wraz z adresem, na który prosimy o odesłanie towaru.

KROK 2.

Zapakuj zwracany towar wraz z podpisanym przez Ciebie wzorem odstąpienia od umowy oraz z dowodem zakupu -  przykładowo: kopia faktury lub nota rozliczeniowa  (dołączonymi do wysłanej do Ciebie paczki z towarem)

KROK 3.

Odeślij paczkę na adres:

OTCF S.A. Sklep Internetowy
ul. Garbarska 45a

32-340 Wolbrom

UWAGA!

Prosimy nie odsyłać zwracanego towaru "za pobraniem" lub poprzez Paczkomaty InPost, gdyż nie mamy technicznej możliwości odbioru takich przesyłek.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, z wyjątkiem dodatkowych kosztów poniesionych przez Ciebie, wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia do nas towaru, który zwracasz, innego niż oferowany przez nas najtańszy zwykły sposób jego dostarczenia.

Pamiętaj, że składanie oświadczeń o odstąpieniu od umowy odbywa się zgodnie z obowiązującym Regulaminem sklepu internetowego, w tym zasadami ochrony danych osobowych.
Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie sklepu internetowego oraz załącznikach do niego.


Dział Zwrotów i Reklamacji | Sklep internetowy

telefon:   12 384 81 30
czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

e-mail:   [email protected]