Odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy w sklepie internetowym


Jeśli chcesz skorzystać z przysługującego Ci prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży towaru, prześlij do nas w wybranej przez Ciebie formie (przykładowo: wiadomości e-mail lub listem poleconym) oświadczenie o odstąpieniu - możesz skorzystać ze wzoru formularza zamieszczonego na dole strony lub przesłanego w potwierdzeniu złożonego zamowienia, jak również z poniższej instrukcji "krok po kroku".

KROK 1.
Zaloguj się na outhorn.com podając swój login i hasło. Następnie w prawym górnym rogu strony kliknij w "Panel użytkownika".

KROK 2.

W menu po lewej stronie kliknij w zakładkę "ZGŁOSZENIA", a następnie w "Odstąp od umowy". Pojawi się Twoje zamówienie. Kliknij przycisk "SZCZEGÓŁY", a następnie "ODSTĘPUJĘ OD UMOWY".

KROK 3.

Pojawi się formularz, w którym musisz zaznaczyć produkt, który chcesz zwrócić oraz wpisać ilość sztuk.

KROK 4.

W kolejnym polu wpisz dlaczego chcesz dokonać zwrotu zakupionego towaru.

KROK 5.

Wpisz swój numer konta bankowego.

KROK 6.

Wyślij swoje zgłoszenie klikając przycisk "WYŚLIJ ZGŁOSZENIE".

Wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] - w tytule wpisz „Odstąpienie od umowy, zamówienie nr…:”, zaś w samej treści podaj swoje imię i nazwisko, numer zamówienia wraz z informacją, jaki konkretny Towar chcesz odesłać.


Finalizacja zgłoszenia

(jednakowa w obu powyższych przypadkach)


KROK 1.

Poczekaj na e-mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. W treści wiadomości znajdziesz niezbędny numer odstąpienia zakupionego towaru (zapisz go na adresowanej paczce) wraz z adresem, na który prosimy o odesłanie towaru.

KROK 2.

Zapakuj zwracany towar wraz z podpisanym przez Ciebie wzorem odstąpienia od umowy oraz z dowodem zakupu -  przykładowo: kopia faktury lub nota rozliczeniowa  (dołączonymi do wysłanej do Ciebie paczki z towarem)

KROK 3.

Odeślij paczkę na adres:

OTCF S.A. Sklep Internetowy
ul. Garbarska 45a

32-340 Wolbrom

UWAGA!

Prosimy nie odsyłać zwracanego towaru "za pobraniem" lub poprzez Paczkomaty InPost, gdyż nie mamy technicznej możliwości odbioru takich przesyłek.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, z wyjątkiem dodatkowych kosztów poniesionych przez Ciebie, wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia do nas towaru, który zwracasz, innego niż oferowany przez nas najtańszy zwykły sposób jego dostarczenia.

Pozostałe informacje dotyczące odstąpienia od umowy znajdują się w Regulaminie oraz załącznikach do niego.


Dział Zwrotów i Reklamacji | Sklep internetowy

telefon:   12 384 81 30
czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

e-mail:   [email protected]