Odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy w sklepie internetowym


Chcesz zwrócić produkt kupiony w sklepie internetowym Outhorn? Możesz to zrobić w ciągu 30 dni od zakupu, korzystając z poniższej instrukcji „KROK PO KROKU”.
Informacje dotyczące prawa odstąpienia od umowy znajdziesz tutaj.

Sposoby odstąpienia od umowy

W przypadku zwrotu, masz kilka możliwości odesłania towaru. Dostępne metody zależą od kilku czynników m.in. czy jesteś zalogowany, jaki sposób dostawy wybrałeś i w jaki sposób opłaciłeś zamówienie. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiednią metodę dokonania zwrotu towaru.

Jaką formę zwrotu wybrać?

Odpowiedz na 3 krótkie pytania, zaznaczając wybraną przez Ciebie opcję.

Krok 1.

Czy posiadasz konto klienta Outhorn?


Krok 2.

Jaką metodę dostawy wybrałeś/łaś?

Twoje możliwości zwrotu

Zwróć towar wybierając jedną z opcji:

Jak to zrobić?

Zaloguj się do swojego konta klienta Outhorn. Kliknij zakładkę "ZGŁOSZENIA" i wybierz "Odstąp od umowy". Pojawią się Twoje zamówienia. Kliknij przycisk "SZCZEGÓŁY", a następnie "ODSTĘPUJĘ OD UMOWY". Wyślij swoje zgłoszenie, a następnie system pokieruje Cię dalej na stronę przewoźnika, gdzie zamówisz kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę ze zwracanym towarem.  

Jak to zrobić?

Towar możesz zwrócić w dowolnym salonie firmowym Outhorn i 4F. W tym przypadku nie ma konieczności rejestrowania zwrotu na naszej stronie. Przygotuj tylko dowód zakupu w wersji papierowej lub elektronicznej. Listę naszych salonów znajdziesz w linku poniżej:

Lista sklepów

Jak to zrobić?

Wyślij wiadomość e-mail na adres esklep@outhorn.com - w tytule wpisz „Odstąpienie od umowy, zamówienie nr…:”, zaś w samej treści podaj swoje imię i nazwisko, numer zamówienia, nazwa zwracanego produktu, adres email, adres korespondencyjny, nr telefonu, nr konta bankowego.
Po otrzymaniu numeru zwrotu, zapakuj zwracany towar, zapisz numer zwrotu (otrzymany w e-mailu) na paczce i odeślij ją na adres:

Park Logistyczny Panattoni
OTCF S.A.
Ul. Gdańska 12
41-250 Czeladź
z dopiskiem: "zwrot ..."

Jak to zrobić?

Zaloguj się do swojego konta klienta Outhorn. Kliknij zakładkę "ZGŁOSZENIA" i wybierz "Odstąp od umowy". Pojawią się Twoje zamówienia. Kliknij przycisk "SZCZEGÓŁY", a następnie "ODSTĘPUJĘ OD UMOWY". Po otrzymaniu numeru zwrotu, zapakuj zwracany towar, zapisz numer zwrotu na paczce i odeślij ją na adres:

Park Logistyczny Panattoni
OTCF S.A.
Ul. Gdańska 12
41-250 Czeladź
z dopiskiem: "zwrot ..."

Jak to zrobić?

Zarejestruj zwrot do zamówienia panelu klienta i podaj nam numer konta do zwrotu środków. Jeśli nie masz konta w naszym sklepie – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Kliknij w link: https://szybkiezwroty.pl/Outhorn. Wypełnij niezbędne pola i poczekaj na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Odbierz kod zwrotu – SMS/e-mail.

Umieść kod zwrotu na paczce i nadaj ją w wybranym paczkomacie.

KROK 1.

Zaloguj się na outhorn.com podając swój login i hasło. Następnie w prawym górnym rogu strony kliknij w "Panel użytkownika".

KROK 2.

W menu po lewej stronie kliknij w zakładkę "ZGŁOSZENIA", a następnie w "Odstąp od umowy". Pojawi się Twoje zamówienie. Kliknij przycisk "SZCZEGÓŁY", a następnie "ODSTĘPUJĘ OD UMOWY".

KROK 3.

Pojawi się formularz, w którym musisz zaznaczyć produkt, który chcesz zwrócić oraz wpisać ilość sztuk.

KROK 4.

W kolejnym polu wpisz dlaczego chcesz dokonać zwrotu zakupionego towaru.

KROK 5.

Wpisz swój numer konta bankowego.

KROK 6.

Wyślij swoje zgłoszenie klikając przycisk "WYŚLIJ ZGŁOSZENIE".

Instrukcja dla klientów posiadających Konto użytkownika

Wyślij wiadomość e-mail na adres esklep@outhorn.com - w tytule wpisz „Odstąpienie od umowy, zamówienie nr…:”, zaś w samej treści podaj swoje imię i nazwisko, numer zamówienia wraz z informacją, jaki konkretny Towar chcesz odesłać oraz numer rachunku bankowego, na który wykonamy zwrot środków po rozliczeniu zgłoszenia.Finalizacja zgłoszenia

(jednakowa w obu powyższych przypadkach)


KROK 1.

Poczekaj na e-mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. W treści wiadomości znajdziesz niezbędny numer odstąpienia od umowy zakupionego towaru (zapisz go na adresowanej paczce) wraz z adresem, na który prosimy o odesłanie towaru.

KROK 2.

Zapakuj zwracany towar. Pamiętaj o zapisaniu numeru zwrotu na paczce.

KROK 3.

Odeślij paczkę na adres:

Park Logistyczny Panattoni
OTCF S.A.
Ul. Gdańska 12
41-250 Czeladź


Uwaga!

Prosimy nie odsyłać zwracanego towaru "za pobraniem", gdyż nie mamy technicznej możliwości odbioru takich przesyłek.

W przypadku całkowitego odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności.

Pamiętaj, że składanie oświadczeń o odstąpieniu od umowy odbywa się zgodnie z obowiązującym Regulaminem sklepu internetowego, w tym zasadami ochrony danych osobowych.
Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie sklepu internetowego oraz załącznikach do niego.Dział Zwrotów i Reklamacji | Sklep internetowy

(czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00)


telefon:  12 351 06 72

e-mail:   esklep@outhorn.comNajczęściej zadawane pytania:


Towar możesz zwrócić w dowolnym salonie firmowym Outhorn. W tym przypadku nie ma konieczności rejestrowania zwrotu na naszej stronie. Przygotuj tylko dowód zakupu w wersji papierowej lub elektronicznej. Listę naszych salonów znajdziesz w linku poniżej:

Lista sklepów

Nie. Od 29 stycznia 2019r. dowody sprzedaży wysyłane są w wersji elektronicznej. W celu zwrotu towaru nie ma potrzeby drukowania dokumentu.

Nie. Wystarczy oświadczenie o odstąpieniu od umowy wysłane drogą elektroniczną według powyższej instrukcji dla Klientów nieposiadających konta użytkownika. Pamiętaj o wpisaniu numeru zwrotu na zwracanej przesyłce.

Niestety nie posiadamy opcji bezpośredniej wymiany. Możliwy jest standardowy zwrot a następnie nowy zakup.

Każdy klient może skorzystać z darmowego zwrotu w Paczkomatach InPost za pośrednictwem strony https://szybkiezwroty.pl/ oraz w Salonie Stacjonarnym.

Listę Salonów Stacjonarnych znajdziesz poniżej:
LISTA SKLEPÓW

Tylko w przypadku zwrotu indywidualnego koszt przesyłki leży po stronie Klienta.

Tak. Zwrotom podlega również towar, który jest aktualnie w promocji.

Klub SMS

Nowości i promocje w Outhorn zawsze w zasięgu ręki

Zapisz się