Pielęgnacja ubrań

Ekologiczna moda sportowa - dlaczego warto mieć ją w swojej szafie?

Dodano:21-06-2021

Jeśli zależy ci na środowisku naturalnym, nie jest ci obcy trend zero waste lub zastanawiasz się, jak być bardziej eco i wciąż nosić ubrania, które lubisz, przyjrzyj się ekologicznej modzie sportowej. Znajdziesz ją także w sklepie Outhorn! Dowiedz się, z czego jest produkowana i dlaczego warto mieć ją w swojej szafie.

Modna kurtka na jesień i zimę - jak wybrać i zadbać o jej świetny wygląd

Dodano:23-10-2020

Zastanawiasz się nad tym, które kurtki dla aktywnych osób wybrać na tegoroczną jesień i zimę, by odnaleźć się w najnowszych trendach mody? Czy lepiej założyć luźną parkę, a może puchowy model kończący się na linii bioder? Sprawdź, jakie kurtki i płaszcze są modne w 2020 r., by poczuć się stylowo podczas codziennych spacerów i uprawiania ulubionych aktywności na zewnątrz.

Jak dbać o miejską odzież dla aktywnych?

Dodano:19-05-2020

O czym warto pamiętać, by zagwarantować swojej miejskiej odzieży długi żywot, pełną funkcjonalność i dobry wygląd na co dzień? Przeczytaj artykuł!

Wiosenne porządki w szafie - jak je przeprowadzić?

Dodano:09-03-2020

Kiedy w powietrzu czuć już wiosnę, to znak, że czas na porządki w szafie. Czujesz silną potrzebę, by to zrobić, ale nie wiesz, od czego zacząć? Skorzystaj z prostych wskazówek, które pozwolą ci krok po kroku sprawnie przeprowadzić porządki w garderobie. Po uporządkowaniu odzieży będziesz wiedziała, co, gdzie masz i w jakim stanie. Pamiętaj, że organizacja szafy pomaga w tworzeniu stylizacji, a miejsce na letnią odzież samo się nie zrobi!

Pielęgnacja produktów Outhorn

Dodano:14-03-2019

Aby twoje ulubione ubrania i dodatki Outhorn aktywnie służyły przez długi czas, pielęgnuj je poprzez odpowiednie czyszczenie i impregnację.

Każda odzież wymaga odpowiednich zabiegów konserwacyjnych, zapewniających jej długie użytkowanie i piękny wygląd. Nasz blog pozwoli Ci poszerzyć wiedzę na temat tego, jak dbać o ubrania sportowe takie jak koszulki, softshelle, buty oraz inne. Często nie wystarczy jedynie zapoznać się z informacjami umieszczonymi na metce, ale dodatkowo poznać tajniki, które znają tylko producenci odzieży. Pielęgnacja ubrań nie musi być czasochłonna ani skomplikowana – przeczytaj co możesz zrobić, by zapewnić najdłuższą trwałość swoich produktów.

Nie wiesz, czy strój kąpielowy należy prać od razu po wyjściu z basenu? A może zastanawiasz się nad tym, czy produkty z membraną można prać z dodatkiem płynu zmiękczającego? Przeczytaj nasze porady, by szybko stać się ekspertem w pielęgnacji odzieży sportowej.

Klub SMS

Nowości i promocje w Outhorn zawsze w zasięgu ręki

Zapisz się