Plecaki miejskie

Praktyczne plecaki miejskie do wielu zastosowań

W sklepie Outhorn można znaleźć bogatą ofertę plecaków sportowych, które sprawdzą się w wielu okolicznościach. Potrzebujesz zapakować się na studia, do pracy bądź zabrać kilka podręcznych rzeczy np. na rower? Postaw na podręczny plecak miejski, który będzie doskonale wyglądał z inną odzieżą  męską czy damską. Wybierasz się na dłuższą podróż? Znajdź plecak turystyczny, do którego zapakujesz wszystkie potrzebne przedmioty! Szukasz praktycznego i wytrzymałego plecaka na laptop? Dobrze trafiłeś!

Plecaki męskie i damskie w sklepie Outhorn

Plecak męski trekkingowy to idealne rozwiązanie na dłuższe wyprawy. Jest nie tylko wykonany z dwuwarstwowego i odpornego na uszkodzenia czy wilgoć materiału, to miękkie panele na plecach zapewnią jego wygodne noszenie. W czasie wyboru najlepszego plecaka miejskiego zwróć uwagę na obecność profilowanych szelek, pasów kompresyjnych czy regulowany pas biodrowy. Tego rodzaju plecak damski oraz męski to niezastąpiony kompan w czasie zdobywania szczytów górskich czy odkrywania nowych szlaków. Każdy model trekkingowy jest również wyposażony w szereg funkcjonalnych kieszeni, do których można zapakować wszystkie potrzebne przedmioty.

Bardzo istotna jest pojemność plecaka miejskiego, którą dobieramy pod kątem długości planowanych wypraw – plecak 3-10 l sprawdź się na wycieczce jednodniowej, a 40-80 l na wycieczce kilkudniowej. Na dłuższe trasy zabieramy ze sobą model o pojemności większej niż 70 l.

Plecaki miejskie młodzieżowe na miasto

Nasz asortyment zawiera również funkcjonalne plecaki młodzieżowe, które wytrzymają codzienne noszenie podręczników, książek i najpotrzebniejszych drobiazgów do szkoły czy na studia. Dbamy również o to, by plecaki dla dzieci były wygodne i lekkie, odciążając kręgosłup najmłodszych. W czasie wyboru najlepszego modelu zwróćmy uwagę na komorę, jej podział oraz ilość dodatkowych kieszeni, które pomogą utrzymać porządek. Plecaki dla dzieci powinny posiadać również elementy odblaskowe, które zwiększą bezpieczeństwo po zmroku. Wentylacja pleców czy regulowane szelki to dodatkowe atuty, które podnoszą komfort noszenia plecaka. Zwróćmy również na materiał wykonania – dwuwarstwowa nieprzemakalna tkanina ochroni najważniejsze rzeczy nawet w razie niepogody.

Plecaki na laptop

Potrzebujesz wygodnego sposobu na przenoszenie swojego laptopa? Odpowiedzią będą praktyczne i wytrzymałe plecaki damskie lub męskie z usztywnioną konstrukcją, która ochroni twój sprzęt. Nieprzemakalny materiał sprawi, że nie będziesz już więcej obawiał się niepogody. Wentylacja na plecach, dodatkowe kieszenie czy regulowane szelki sprawią, że nie będziesz chciał rozstać się ze swoim modelem plecaku męskiego.

Wybierasz się w podróż lub szukasz praktycznego plecaku na co dzień? Sprawdź nasz asortyment, który nie tylko zagwarantuje wygodny transport twoich rzeczy, ale również modny wygląd na co dzień!

Płeć
Rozmiar
Kolory
Rodzaj produktu
Przeznaczenie
Rodzaj bagażu
Cechy bagażu
Materiał dominujący

Zainspiruj się!

Wystarczy, że oznaczysz @outhorn_official na zdjęciu.
Czekamy na Twoje propozycje.

Klub SMS

Nowości i promocje w Outhorn zawsze w zasięgu ręki

Zapisz się