Rodzina

10 pomysłów na prezenty dla aktywnych

Dodano:30-06-2021

Wszyscy miłośnicy sportu z doświadczenia wiedzą zapewne, że pomysły na prezenty sportowe dla najbliższych potrafią się skończyć wyjątkowo szybko. Jeśli solenizant lub jubilatka próbuje sił w coraz to nowych dyscyplinach sportu, stosunkowo łatwo jest zaskoczyć ich oryginalnym podarunkiem. Co jednak w sytuacji, kiedy bliska nam osoba od dawna trenuje wybraną dyscyplinę sportu, a nam zwyczajnie brakuje już pomysłów na nieszablonowe upominki związane z tym sportem? Jak zwykle – warto porzucić na chwilę swoje przyzwyczajenia oraz schematy myślenia i zapoznać się z poradnikami takimi, jak ten!

Wiosna w Górach - odkryj mniej popularne szlaki!

Dodano:27-05-2021

Lubisz chodzić w góry, ale zniechęcają cię tłumy turystów, wśród których trudniej obcować z naturą? Być może zdarzyło ci się zawrócić lub zupełnie zrezygnować z wyjazdu z tego powodu? Odkryj razem z nami mniej popularne szlaki, które pozwolą ci pobyć sam ze sobą lub pooddychać świeżym, górskim powietrzem z paczką przyjaciół.

Ruch jako autoterapia - parę słów o psychologicznych aspektach aktywności ruchowej

Dodano:16-02-2021

Ruch to zdrowie! Te słowa powtarzane w kółko w różnych kontekstach i przy najróżniejszych okazjach stały się niemalże frazesem bez znaczenia. W końcu nikt przecież nie zaprzeczy, że aktywność fizyczna niesie za sobą cały ogrom korzyści. Sport w oczywisty sposób poprawia fizyczne samopoczucie, jednak jak aktywność fizyczna wpływa na zdrowie psychiczne? Jak ruch może wpłynąć na nasze codzienne samopoczucie? W jaki sposób może warunkować nasz nastrój i wpływać pośrednio na nasze relacje z innymi? Psychologiczne aspekty uprawiania sportu zdają się mieć dużo istotniejsze znaczenie niż wymiar fizyczny. Sprawdźmy to!

Jak wzmocnić swoją odporność zimą

Dodano:16-02-2021

Po raz kolejny zmagasz się z przeziębieniem? A może zastanawiasz się, jak uniknąć kolejnych wizyt u lekarza i lepiej zadbać o swoje zdrowie? Dowiedz się, jak wzmocnić organizm za pomocą prostych wskazówek, z których możesz skorzystać już dzisiaj.

Sport łączy ludzi - jak aktywny tryb życia może pozytywnie wpływać na życie towarzyskie

Dodano:23-12-2020

Każdy, kto choć przez pewien czas angażował się w regularne uprawianie danej dyscypliny sportu, przyzna, że poznał co najmniej kilku miłośników aktywnego trybu życia, z którymi znalazł wspólny język. W przypadku biegania, siłowni, trekkingu, pływania, wspinaczki, narciarstwa czy wielu innych dyscyplin – korzyści z uprawiania sportu wiążą się nie tylko z rozwojem fizycznym, ale także – a może przede wszystkim – psychicznym i emocjonalnym. W dużej mierze właśnie dzięki zawieraniu nowych znajomości, w których spoiwem bywa pasja związana ze sportem. Co daje sport indywidualny, a czego uczą sporty zespołowe? Czy aktywny tryb życia faktycznie pozytywnie wpływa na życie towarzyskie?

Medytacja i jej wpływ na nasze życie w domu i w pracy

Dodano:12-10-2020

Praktyka ta znana jest ludziom już od tysięcy lat. Współcześnie medytacja i joga to elementy, które często ze sobą kojarzymy, ponieważ praktyka medytacji często stanowi uzupełnienie zajęć jogi i odwrotnie. Obie praktyki istnieją jednak również oddzielnie i mają swoją długą i bogatą tradycję. Dużo słyszy się o medytacji jako sposobie na radzenie sobie z codziennym stresem, czy jednak faktycznie wiemy, jakie korzyści daje medytacja? Czy to tylko skuteczna metoda na spokój ducha, czy może praktyka o dużo większym zasięgu i wpływie na nasze codzienne życie?

Rodzinne wyprawy w góry - najważniejsze zasady zachowania na szlaku

Dodano:02-07-2020
Kategorie:Poradnik | Trekking | Rodzina

Wczasy rodzinne w górach czy też weekendowe wyjazdy to wspaniałe doświadczenia, które z pewnością na długi czas utkwią w pamięci najmłodszych. Wspólne pokonywanie szlaków jest ekscytujące, ale trzeba pamiętać o tym, by zachować najważniejsze zasady bezpieczeństwa i odpowiednio się przygotować. Na co trzeba zwrócić uwagę, przygotowując się do wyprawy w góry z dzieckiem?

Budżetowa podróż - gdzie aktywnie spędzić długi weekend za niewielkie pieniądze

Dodano:22-06-2020

Podróżowanie to wyjątkowo rozwijająca forma spędzania czasu. Tym bardziej jeśli wyprawę planujemy samodzielnie od początku do końca, a po powrocie okazuje się, że udało się wydać mniej pieniędzy, niż planowaliśmy. Jednak jak tanio podróżować? Dwutygodniowe wakacje, popularny ostatnio city break lub też weekendowy wypad za miasto – zdecydowaną większość wycieczkowych pomysłów można zrealizować zarówno w drogiej i maksymalnie rozszerzonej wersji, jak i wersji budżetowej.

Powrót do szkoły - wybierz najlepszy plecak od Outhorn

Dodano:10-09-2019

Najwyższy czas na powrót do szkoły – młodzież od września ponownie zdobywa wiedzę, a studenci rozpoczną nowy rok szkolny już w październiku. Wiesz jak wybrać najlepszy plecak i dopasować go do swojej sylwetki?

Cenisz sobie każdy moment spędzony wspólnie ze swoimi bliskimi? Doskonale trafiłeś! Nasz blog dla rodziców podpowie Ci, jak skutecznie zaplanować czas z dziećmi oraz jakie aktywności warto wypróbować, by zbudować niezapomniane wspomnienia. Przeczytaj, jakie sporty pokochają Twoje dzieci, co będzie dla nich bezpieczne, a kiedy powinieneś zachować czujność.

Dowiedz się także, jak ubrać swoje starsze dziecko zależnie od okazji – doradź mu podczas komponowania stylizacji do szkoły, na uczelnię oraz na co dzień. Czy wiesz jaki powinien być plecak i jak dopasować go do stylizacji? Sprawdź nasze porady, dzięki którym lepiej wykorzystasz czas ze swoją rodziną, dbając jednocześnie o ich komfort i wygodę dzięki sportowej odzieży.

Klub SMS

Nowości i promocje w Outhorn zawsze w zasięgu ręki

Zapisz się