Centrum pomocy

Centrum pomocy


 

Masz pytanie? Tutaj pomożemy Ci znaleźć na nie odpowiedź.
Wystarczy, że znajdziesz je wśród najczęściej zadawanych pytań poniżej lu klikniesz w interesującą Cię kategorię pomocy.
Najczęściej zadawane pytania:


Niestety nie posiadamy opcji bezpośredniej wymiany. Możliwy jest standardowy zwrot, a następnie nowy zakup.

Towar zakupiony w Sklepie Internetowym możesz zwrócić w Salonie Stacjonarnym. Adresy sklepów znajdziesz w poniższym linku:

LISTA SKLEPÓW

Nie martw się. Takie sytuacje się zdarzają. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami: 

  1. Upewnij się czy na swoją skrzynkę pocztową otrzymałeś wiadomość od DotPay, w której znajdziesz link, umożliwiający dalsze dokonanie płatności. E-mail powinien dotrzeć do Ciebie w ciągu 30 minut.
  2. Jeśli po upływie 30 minut nie otrzymasz wiadomości - napisz do nas wiadomość z zapytaniem pod adres: esklep@outhorn.com , bądź zadzwoń pod nr:  12 351 06 72. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe.

Staramy się realizować wszystkie zamówienia w jak najkrótszym czasie. Większość zamówień wysyłamy w ciągu dnia roboczego po złożenia zamówienia, czasem udaje nam się wysłać dane zamówienie jeszcze w tym samym dniu, w którym zostało złożone. Jednakże maksymalny czas realizacji zamówień to 3 dni robocze + 2 dni potrzebne kurierowi / paczkomatom na doręczenie paczki. W przypadku zamówień opłaconych wcześniej (kartą, przelewem lub przekazem) realizacja rozpoczyna się w momencie zautoryzowania (tzn. otrzymania informacji, iż pieniądze za dane zamówienie dotarły na konto naszej firmy) płatności.

Założenie konta przyniesie Tobie wiele korzyści, m.in.:

  1. 5% rabatu na wszystko
  2. szybki dostęp do informacji odnośnie złożonych przez Ciebie zamówień oraz o statusie ich realizacji.
  3. możliwość opłacenia zamówienia z pozycji własnego konta w kazdym momencie.
  4. brak konieczności wypełniania formularza z danymi do wysyłki przy każdym zamówieniu (przy kolejnych zamówieniach wystarczy się zalogować).
  5. samodzielne zgłoszenie chęci wymiany/zwrotu/reklamacji.
  6. możliwość edycji własnych danych (w tym zmiana hasła).

ZAREJESTRUJ SIĘ


Zobacz więcej pytań

Klub SMS

Nowości i promocje w Outhorn zawsze w zasięgu ręki

Zapisz się