Zwroty - instrukcja

Zwroty - instrukcjaOdstąpienie od umowy w sklepie internetowym

Czas na odstąpienie od umowy to 30 dni. Masz kilka możliwości odesłania towaru.

Dostępne formy zwrotu:

Towar zakupiony w sklepie internetowym możesz zwrócić na kilka sposobów.

Pamiętaj, by odesłać produkt w folii i w pudełku, w których został dostarczony. W ten sposób odpowiednio go zabezpieczysz na czas transportu oraz zmniejszysz ilość plastiku i odpadów, bo my wykorzystamy opakowania ponownie.

Ta forma zwrotu jest dostępna dla zamówień opłaconych wszystkimi dostępnymi metodami płatności oprócz PayPo.

W przypadku wyboru tej formy zwrotu, zgłoszenia zwrotu nie musisz rejestrować na stronie sklepu. Zwracając towar w salonie powinieneś mieć ze sobą zwracany produkt oraz dowód jego zakupu. Wystarczy, jeśli dowód zakupu będzie w formie elektronicznej.

LISTA SKLEPÓW

Ta forma zwrotu wymaga rejestracji zgłoszenia na naszej stronie. Zwrot możesz zarejestrować na 2 sposoby: za pomocą Szybkich Zwrotów InPost lub generując etykietę do samodzielnego wydrukowania, którą należy przykleić na paczce/przesyłce. Po złożeniu zgłoszenia zwrotu na maila otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia zwrotu oraz etykietę zwrotu (jeśli podczas zgłaszania zwrotu zaznaczyłeś(aś), że chcesz ją wygenerować) lub 10-cyfrowy kod do nadania paczki w automacie Paczkomat wygenerowany na stronie https://szybkiezwroty.pl/pl/Outhorn 

Jeśli zwracasz towar w opakowaniu, w którym dostarczyliśmy Twoje zamówienie - naklej nową etykietę zasłaniając poprzednią. Zanieś paczkę do dowolnego paczkomatu i zeskanuj etykietę lub wpisz 10-cyfrowy kod by otworzyć skrytkę.

ZGŁOŚ ZWROT

Ta forma zwrotu wymaga rejestracji zgłoszenia na naszej stronie. W przypadku wyboru zwrotu indywidualnego (odesłania przesyłki samodzielnie) prosimy Cię o spakowanie towaru i umieszczenie numeru zwrotu na przesyłce. Jest to ważne - bez tego numeru zidentyfikowanie paczki będzie dla nas utrudnione i proces może się wydłużyć. Po złożeniu zgłoszenia zwrotu na maila otrzymasz potwierdzenie zwrotu.

Spakowaną przesyłkę wyślij na adres:

OTCF S.A.
Park Logistyczny Panattoni,
ul. Gdańska 12
41-250 CzeladźZGŁOŚ ZWROT


Rozliczenie zwrotu

Powiadomimy Cię, gdy przesyłka zwrotna dotrze do nas i zostanie zarejestrowana przez obsługę magazynu. Wpłacone przez Ciebie środki za odesłane produkty zwrócimy w ciągu trzech dni roboczych, od daty wygenerowania dokumentu zwrotu, na Twój rachunek bankowy lub kartę, z której dokonana została płatność.

Uwaga!

Prosimy o przesyłanie w paczkach tylko produktów zakupionych bezpośrednio od OTCF S.A.

Produkty wyprodukowane przez OTCF S.A. i nabyte u innych sprzedawców podlegają zwrotowi u tych sprzedawców. Jeśli przypadkowo wyślesz do nas niewłaściwy produkt, prosimy o niezwłoczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta: +48 12 351 06 70; bok@otcf.pl nie później niż w terminie 30 dni od daty dostarczenia przesyłki do magazynu. W przypadku braku kontaktu w tym terminie, paczka zostanie zutylizowana.

Informujemy, że obowiązek poniesienia kosztów odbioru od nas omyłkowo wysłanego produktu leży po stronie osoby, która ten produkt wysłała i chce go odebrać. Ze względu na bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników nie przewidujemy możliwości osobistego odbioru błędnie nadanych paczek. W celu odebrania takiej paczki prosimy o wygenerowanie etykiety u jednej z firm kurierskich, z którą współpracujemy: DPD, INPOST, DHL.Jak zgłosić zwrot?

Użytkownik niezalogowany/niezarejestrowany musi wpisać numer zamówienia i podać adres mailowy - KROK 1.
Użytkownik zalogowany rozpoczyna proces zwrotu z poziomu konta klienta (ODSTĄP OD UMOWY (ZWROT) > SZCZEGÓŁY przy wybranym zamówieniu > ODSTĘPUJĘ OD UMOWY) i przechodzi od razu do KROKU 3.


KROK 1.

W stopce strony wybierz sekcję Zgłoś zwrot lub reklamację.

Krok1

KROK 2.

Wpisz numer zamówienia oraz adres mailowy, który podałeś(aś) podczas składania zamówienia.

krok2

KROK 3.

Zaloguj się na adres e-mail podany w zwracanym zamówieniu i kliknij w link, aby rozpocząć zakładanie zgłoszenia. W ten sposób zweryfikujemy Twoją tożsamość, aby Twoje dane osobowe były bezpieczne.


KROK 4.

Kontynuuj zgłoszenie zwrotu jako użytkownik niezalogowany lub podaj hasło i kontynuuj zwrot jako użytkownik zalogowany.


 

KROK 5.

Zweryfikuj dane. W tym miejscu możesz edytować poszczególne wartości pól adresu.

krok4


KROK 6.

Wybierz produkty, które chcesz zwrócić, wybierz powód zwrotu i kliknij przycisk DALEJ.

krok3


KROK 7.

Wpisz numer konta bankowego.krok5


KROK 8.

Wybierz metodę zwrotu i kliknij DALEJ.krok6


KROK 9. (Jeśli wybierasz zwrot 'Wysyłam samodzielnie')

W przypadku wysyłki samodzielnej spakuj towar i wyślij na wskazany adres.
Zaznacz zgodę na podpisanie formularza zwrotu i kliknij przycisk WYSYŁAM WNIOSEK o zwrot.
KROK 10. (Jeśli wybrałeś Paczkomat)

Wybierz Samodzielnie wygeneruję etykietę poprzez Szybkie zwroty InPost lub Chcę dostać etykietę do druku na maila. W przypadku pierwszej opcji – musisz przejść na stronę Szybkich Zwrotów i wygenerować kod do nadania paczki. Jeżeli wybierzesz drugą opcję - nową etykietę wyślemy na Twój adres mailowy do pobrania i wydruku.
KROK 11. Podpisz formularz zwrotu i wyślij wniosek o zwrot

Zaznacz zgodę oznaczającą akceptację formularza zwrotu i WYŚLIJ WNIOSEK o zwrot.

krok7
Uwaga!

Prosimy nie odsyłać zwracanego towaru "za pobraniem", gdyż nie mamy technicznej możliwości odbioru takich przesyłek.

W przypadku całkowitego odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności.

Pamiętaj, że składanie oświadczeń o odstąpieniu od umowy odbywa się zgodnie z obowiązującym Regulaminem sklepu internetowego, w tym zasadami ochrony danych osobowych.
Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie sklepu internetowego oraz załącznikach do niego.Dział Zwrotów i Reklamacji | Sklep internetowy

(czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)


telefon:  12 351 06 72

e-mail:   esklep@outhorn.comNajczęściej zadawane pytania:


Towar możesz zwrócić w dowolnym salonie firmowym Outhorn. W tym przypadku nie ma konieczności rejestrowania zwrotu na naszej stronie. Przygotuj tylko dowód zakupu w wersji papierowej lub elektronicznej. Listę naszych salonów znajdziesz w linku poniżej:

Lista sklepów

Ta forma zwrotu jest dostępna dla zamówień opłaconych innymi metodami niż zakup z płatnością odroczoną PayPo.

Nie. Od 29 stycznia 2019r. dowody sprzedaży wysyłane są w wersji elektronicznej. W celu zwrotu towaru nie ma potrzeby drukowania dokumentu.

Nie. Wystarczy zarejestrować zwrot na https://outhorn.com/zwroty.php według powyższej instrukcji. Pamiętaj o wpisaniu numeru zwrotu na zwracanej przesyłce.

Niestety nie posiadamy opcji bezpośredniej wymiany. Możliwy jest standardowy zwrot a następnie nowy zakup.

Każdy klient może skorzystać z darmowego zwrotu w Paczkomatach InPost za pośrednictwem strony https://szybkiezwroty.pl/ oraz w Salonie Stacjonarnym.

Listę Salonów Stacjonarnych znajdziesz poniżej:
LISTA SKLEPÓW

Tylko w przypadku zwrotu indywidualnego koszt przesyłki leży po stronie Klienta.

Tak. Zwrotom podlega również towar, który jest aktualnie w promocji.

Klub SMS

Nowości i promocje w Outhorn zawsze w zasięgu ręki

Zapisz się