Len & Muślin

Inspiracją do powstania kolekcji był długo wyczekiwany maj, gdy wraz z pierwszymi promieniami słońca człowiek oraz natura budzą się do życia. To czas, kiedy jesteśmy tak po prostu szczęśliwi i wychodzimy, by czerpać radość z chwil spędzonych na zewnątrz oraz światła słonecznego o każdej porze dnia. Chcemy w pełni korzystać z dobrodziejstw natury, dlatego stawiamy również na naturalne tkaniny. Kolekcja, w której znajdziesz ubrania z muślinu i lnu, doskonale dopełni wyjątkowy scenariusz nadchodzącego lata.

Len to tkanina naturalna, która pozyskiwana jest z włókien pochodzących z łodygi lnu. Wszystkie ubrania oraz modowe dodatki, które z niej powstaną, charakteryzują się przede wszystkim dużą odpornością na uszkodzenia i wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Materiał lniany jest odporny na rozciąganie, antyalergiczny i antybakteryjny. Świetnie sprawdza się w upalne dni, ponieważ absorbuje wilgoć.

Zobacz więcej

W kolekcji znajdziesz nie tylko damski, ale też męski asortyment. Przewiewne koszule, krótkie spodenki oraz długie spodnie w neutralnych barwach to idealne elementy stylizacji na dni pełne słońca.

Muślin to cienka, półprzezroczysta tkanina, która powstaje z czesanych w odpowiedni sposób włókien bawełnianych. Jest lekki, delikatny, odporny na wiele czynników zewnętrznych. Ponadto jest przewiewny, pochłania wilgoć, zapewnia termoregulację podczas wysokich temperatur i nie trzeba go prasować. Ubrania z muślinu będą idealne dla skóry wrażliwej.

Zobacz więcej

Majową energię i witalność czerpiemy przede wszystkim ze słońca. Z czasu spędzonego na zewnątrz potrafimy wyciągać to, co najlepsze z korzyścią dla ciała i duszy. Naturalne piękno świata dostrzegamy w jego naturalnym świetle. Pierwsze promienie słońca to przecież pierwszy krok w kierunku nadchodzącej wiosny, ale też zapowiedź lata. Rozpocznij przygotowania już dziś, postaw na lekką oraz przewiewną odzież, która czeka na Ciebie w Outhorn.

Klub SMS

Nowości i promocje w Outhorn zawsze w zasięgu ręki

Zapisz się