Community

Small Joys of Life – relacja z kampanii spring/summer 2023

Dodano:22-06-2023
Kategorie:Journal | Community

Zachwycamy się tym, co nas otacza. Kontakt z naturą, przyjaciele, wspólne podziwianie zachodów słońca to coś, co napędza nas do działania. Czerpiemy garściami z czasu i możliwości samorealizacji oraz doceniamy małe przyjemności. Ale czym one właściwie są? Każdy może stworzyć własną definicję. Zobacz, jak kampania Small Joys of Life inspirowała nas i naszych bohaterów do szukania radości w małych rzeczach.

Dwie nominacje dla Outhorn w Mobile Trends Awards 2022

Dodano:31-03-2023
Kategorie:Journal | Community

W tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Mobile Trends Awards pojawiły się dwie nominacje dla marki Outhorn w kategoriach BIZNESOWE ROZWIĄZANIE OPARTE O MOBILE oraz M-COMMERCE. Nasza aplikacja oraz interaktywne standy POS w sklepach stacjonarnych to szereg nowoczesnych rozwiązań, których głównym celem jest pozytywny wpływ na doświadczenia zakupowe użytkowników.

Przyjdź na spotkanie z Jimkiem w sklepie Outhorn w Arkadii

Dodano:23-11-2022
Kategorie:Journal | Community

W grudniu czeka na Was w Outhorn coś niesamowitego! To możliwość spotkania, pogadania i wspólnego zdjęcia z Jimkiem, który w przyszłym roku rusza z trasą koncertową Jimek i Goście: Historia Polskiego Hip–Hopu.

Podróż do Patagonii i niecodzienna kampania na sezon jesień/zima 2022

Dodano:14-10-2022
Kategorie:Journal | Community

Zobacz, jak to się stało, że zabraliśmy do Patagonii dwie wyjątkowe osoby i z kim współpracowaliśmy podczas tworzenia kampanii Tell Us Your Story!

Z miłości do wody

Dodano:21-07-2021
Kategorie:Journal | Community

Rzeźbi sylwetkę, wzmacnia mięśnie i poprawia wydolność organizmu, ale przede wszystkim – kojąco wpływa na ciało i umysł. Pływanie to dla wielu z nas ulubiona forma relaksu po intensywnym dniu lub patent na jego dobry start. Są wśród nas również tacy, dla których to sposób na życie, a basen jest miejscem gdzie spotyka miłość do tańca, baletu i wody. O świadomości duszy i ciała, samoakceptacji, doboru stroju kąpielowego, ale również łączeniu wielu pasji, opowiadają nam SynchroShow.

Dołącz do nas:

Klub SMS

Nowości i promocje w Outhorn zawsze w zasięgu ręki

Zapisz się