Rękawiczki narciarskie damskie

Rękawice narciarskie damskie Outhorn

Jeśli uwielbiasz sporty zimowe takie jak narciarstwo, snowboard lub łyżwiarstwo, potrzebujesz nie tylko profesjonalnej odzieży, ale również akcesoriów, które zadbają o twoje ciepło i komfort. W naszym asortymencie znajdziesz modne i wygodne rękawice narciarskie damskie, dzięki którym będziesz czerpała jeszcze większą przyjemność ze sportów zimowych.

Ciepłe rękawiczki damskie z wysokiej jakości materiałów

Rękawice narciarskie damskie Outhorn są produkowane z wysokiej jakości włókien syntetycznych, dzięki którym posiadają specyficzne właściwości chroniące przed niskimi temperaturami. Modele dostępne w naszej ofercie są produkowane z poliestru, który jest trwały, wytrzymały i nie traci swoich właściwości nawet po wielokrotnym czyszczeniu. To, co wyróżnia rękawice zimowe damskie od innych modeli, to obecność membrany. Odpowiada ona za utrzymanie optymalnej oddychalności oraz spowalnia wchłanianie wilgoci. Wybierając nowy model dla siebie zwróć uwagę na jej parametry – im wyższe, tym lepsza ochrona przed śniegiem i wyższa oddychalność.

Jak wybierać rękawiczki damskie zimowe

Rękawiczki narciarskie zimowe należy dopasować do rozmiaru swoich dłoni tak, by nie spadały one podczas uprawiania aktywności a śnieg nie przedostawał się do wewnątrz. Modele dedykowane do sportów zimowych są zazwyczaj jednopalczaste, gdyż w ten sposób lepiej zadbasz o utrzymanie komfortu termicznego. Jeśli jeździsz w wysokich partiach gór bądź podczas bardzo niskich temperatur, postaw na model z dodatkową ociepliną oraz specjalnym podszyciem, które pomaga również zamortyzować ewentualne upadki.
Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas zakupów? Wybrane rękawice narciarskie damskie posiadają praktyczną klamrę do ich łączenia oraz elementy odblaskowe poprawiające widoczność po zmroku.

Rękawice snowboardowe i inne elementy do uprawiania sportów zimowych

Poza rękawicami snowboardowymi lub narciarskimi przyda się kilkuwarstwowa czapka zimowa oraz komin. By aktywność sprawiała radość i chroniła zdrowie, konieczne jest założenie kurtki narciarskiej oraz spodni, które podobnie jak rękawice muszą być wyposażone w membranę o odpowiednich parametrach. Jak dopasować do siebie poszczególne elementy? Możesz dobrać odzież i akcesoria w podobnej kolorystyce bądź postawić na kontrasty, które bardziej wyróżnią cię na stoku.

Zobacz więcej
Zobacz mniej
Rozmiar
Kolory
Rodzaj produktu
Przeznaczenie
Rodzaj rękawiczek
Cechy rękawiczek
Wzór
Materiał dominujący
19PLN 25PLN

Zainspiruj się!

Wystarczy, że oznaczysz @outhorn_official na zdjęciu.
Czekamy na Twoje propozycje.

Klub SMS

Nowości i promocje w Outhorn zawsze w zasięgu ręki

Zapisz się