Skarpety narciarskie męskie

Skarpety narciarskie męskie od Outhorn

Jesteś pasjonatem zimowych sportów? Poza funkcjonalną i wygodną kurtką oraz spodniami, musisz zadbać o wysokiej jakości akcesoria, które ochronią cię przed niskimi temperaturami, zadbają o prawidłową cyrkulację powietrza i zapewnią brak otarć. W naszej ofercie oprócz rękawiczek czy czapek znajdziesz skarpety narciarskie męskie wykonane z dbałością o każdy detal. Modna, sportowa kolorystyka sprawi, że będziesz zabierał je ze sobą zawsze, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Dobierz swój rozmiar, dopasuj funkcjonalność i ciesz się godzinami spędzonymi na stoku.

Wysokiej jakości materiały wykonania

Na stok należy założyć wysokiej jakości skarpety narciarskie męskie, które są przede wszystkim odpowiednio zaprojektowane. W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli, wyróżniają się innym składem materiału, mającym wpływ na komfort ich noszenia. Produkujemy skarpety narciarskie męskie z włókien naturalnych oraz syntetycznych, aby zadbać o ciepło oraz odpowiednie zabezpieczenie przed otarciami. Wybrane modele są wykonane z bawełny z dodatkiem m.in. poliestru, gdy inne w składzie posiadają przede wszystkim akryl, poliamid i dodatek elastanu. Modele syntetyczne są cieplejsze, dedykowane na ekstremalne warunki atmosferyczne.

Każda para posiada dodatkowo wzmocnione strefy, które są najbardziej narażone na uszkodzenie skóry podczas intensywnego ruchu. Nasze modele są wysokie, by zapewnić jak najlepszy komfort termiczny i zabezpieczyć przed odczuwaniem chłodu.

Akcesoria na stok od Outhorn

Jak wybrać najlepsze skarpetki narciarskie? Poza dopasowaniem materiału i odpowiedniego fasonu czy kolorystyki, warto zwrócić uwagę na odpowiednio rozmieszczone ściągacze, które utrzymują skarpetę we właściwej pozycji. Gruby, miękki materiał zapewniający komfort użytkowania to również nie wszystko – ważne są także wygładzone szwy w okolicach palców, dbające o brak otarć.

Skarpetki narciarskie męskie można dopasować kolorystycznie do pozostałej bielizny lub wybrać dowolny model, gdyż nie będą widoczne podczas zjazdów. Na stok poza nimi musisz założyć specjalne rękawice na narty, czapkę, szal oraz zadbać o odzież odporną na śnieg, niskie temperatury i podmuchy wiatru. Zobacz, co przygotowaliśmy dla ciebie na nadchodzący sezon!

Zobacz więcej
Zobacz mniej
Rozmiar
Kolory
Rodzaj produktu
Przeznaczenie
Rodzaj skarpet
Cechy skarpet
Wzór
Materiał dominujący

Zainspiruj się!

Wystarczy, że oznaczysz @outhorn_official na zdjęciu.
Czekamy na Twoje propozycje.

Klub SMS

Nowości i promocje w Outhorn zawsze w zasięgu ręki

Zapisz się